POS – modernizacja restauracji

POS – modernizacja restauracji
Wielkimi krokami zbliżają się wakacje. Dla wielu lokali oznacza to napływ wielu nowych klientów. Jeśli nasza restauracja znajduje się w okolicy atrakcyjnej dla turystów, możemy być pewni, że w trakcie sezonu będziemy mieć duży ruch.Jak usprawnić pracę kelnerów, aby każdy klient został obsłużony w odpowiednim czasie?

System, który ułatwia pracę

Idealnym wyjściem w takich sytuacjach będzie system POS. Jest to oprogramowanie komputerowe przeznaczone dla właścicieli restauracji. Ułatwia on prowadzenie lokalu i jest dużą ulgą dla obsługi. Dzięki systemowi żaden klient nie zostanie pominięty, ponieważ, kiedy POS wykryje, że przy danym stoliku od kilkunastu minut nie było żadnej reakcji ze strony obsługi, zaczyna on o tym alarmować. Dzięki temu kelner może podejść i odebrać zamówienie nie karząc klientowi czekać zbyt długo. Również kolejność realizowania zamówień, jak i kolejność wydawania dań nie jest przypadkowa. System od razu po złożeniu zamówienia, przesyła je do kuchni, gdzie kucharze mogą od razu brać się za jego realizację. Dzięki takiemu rozwiązaniu żaden klient nie jest pominięty. Dodatkowym atutem jest możliwość podzielenia lokalu na taras, sale czy też piętra. Rozwiązanie to pozwala obsłudze na szybką realizację zlecenia.

Jakie jeszcze funkcje ma POS?

Warto wspomnieć, iż system poza szybką realizacją zleceń pozwala również na dokonywanie zmian w zamówieniu, jak również dodawania uwag do danego zamówienia. Jeśli więc klient ma ochotę na daną potrawę, ale nie życzy sobie w niej danego składniku czy też przyprawy, uwaga ta zostaje dopisana do zamówienia. Dzięki temu kucharz realizuje dokładnie takie danie, jakie spełni oczekiwania klienta. Nierzadko zdarza się, że klienci po skończonym posiłku, podczas płacenia rachunku informują kelnera o jego podzieleniu czy też połączeniu. W takich sytuacjach zazwyczaj trzeba naliczać rachunek od nowa. Dzięki systemowi POS możemy dzielić i łączyć rachunki w dowolnych konfiguracjach, spełniając oczekiwania klienta.
Szybka, fachowa obsługa oraz smaczne dania nie tylko zadowolą naszych klientów, ale również przyciągną do nas wielu nowych zainteresowanych.

PODOBNE WPISY
—————————-

http://nppa10.org/laserowe-usuwanie-zacmy-sposob-walki-zacma-wspolczesnej-medycyny
http://baner.waw.pl/aplikacja-zamawiania-jedzenia-zamow-jedzenie-chwil
http://c64scene.org/systemy-przywolawcze-pomocne-wielu-sytuacjach
http://systemy-call-center.co.pl/plac-zabaw-budzet-obywatelski-dowiedz-sie-wiecej

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s