Program Szef – narzędzie, które wspomaga pracę całego personelu

Program Szef – narzędzie, które wspomaga pracę całego personelu
Rozwój technologiczny sprawił, że na rynku pojawiło się wiele ciekawych programów, które znacznie ułatwiają życie pracownikom wielu branż. Ta technologiczna rewolucja nie ominęła również gastronomii. Przeczytaj ten artykuł i sprawdź, co to jest program Szef oraz jakie funkcje posiada.

Do czego służy program Szef?

Program Szef jest to system przeznaczony dla branży gastronomicznej. Za jego pomocą kierownictwo lub managerowie mogą prowadzić gospodarkę magazynową w prosty i przejrzysty sposób. Dane, które generuje oprogramowanie, są oparte o dokumenty zakupu i zrealizowaną sprzedaż ze stanowisk POS lub kas fiskalnych. Poza tym program Szef zapewnia dostęp do wielu analiz i raportów. Są one niezwykle przydatne w pracy managera lub kierownictwa. Na ich podstawie bardzo często podejmują oni decyzje, które mają charakter czysto strategiczny.

Efektywna praca działu księgowości

Program Szef jest głównie przeznaczony dla kierownictwa, lecz przydaje się również jako narzędzie wspomagające pracę działu księgowego i finansowego. Dlaczego? Jest on synchronizowany z oprogramowaniami finansowo-księgowymi, dzięki czemu możliwe jest eksportowanie dokumentów. Oznacza to, że pracownicy z tych działów zaoszczędzają mnóstwo czasu. Nie muszą oni wprowadzać danych z tego samego dokumentu do dwóch różnych programów. Warto jeszcze wspomnieć o tym, że program Szef pozwala na wystawianie faktur. Dzięki temu pracownicy mają więcej czasu na przyjmowanie nowych zamówień, co przekłada się z kolei na zwiększanie dochodów lokalu.

Narzędzie wspomagające pracę każdego managera

Program Szef to narzędzie wspomagające pracę każdego managera i właściciela. Za jego pomocą możliwe jest nadawanie uprawnień, definiowanie promocji, cen lub też przekazywanie komunikatów widocznych w Gastro POS. To niesamowicie wygodne oprogramowanie. Za jego pomocą bez konieczności odejścia od ekranu komputera można: ustalić happy hour, stworzyć nową promocję, system lojalnościowy lub też przesłać pracownikom wiadomość. Poza tym program Szef pozwala również na: wprowadzanie dokumentów dostaw PZ, przesuwanie międzymagazynowych MM. Oczywiście, to są nieliczne funkcje tego oprogramowania. Jest ich o wiele więcej, dlatego też nikogo nie dziwi popularność programu Szef.

PODOBNE WPISY
—————————-

https://maliexblog.wordpress.com/pozycjonowanie-stron-internetowych-co-warto-wiedziec
http://www.samosia.pl/pokaz/3204222/Producent_placow_zabaw
http://antidotum.czest.pl/place-zabaw-to-sposoby-by-zachecic-dzieci-do-aktywnosci-i-ruchu
https://cesiekkk.wordpress.com/2017/03/12/pokladni-system-co-je-to-at-uz-je-to-lepsi-reseni-nez-registracni-pokladny/

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s