Kampera sprzedam… Ale jak to zrobić?

Kampera sprzedam… Ale jak to zrobić?
Chcesz sprzedać kampera? Jeśli tak, musisz zastanowić się, jak najlepiej to zrobić. Możesz działać na własna rękę i zamieszczać ogłoszenia w sieci bądź też skorzystać z usług firmy pośredniczącej. Które rozwiązanie jest lepsze?

Samodzielne sprzedaż – za i przeciw…

Sporo osób decyduje się na zamieszczenie ogłoszenia typu kampera sprzedam na własna rękę. Nie jest to głupie rozwiązanie, biorąc pod uwagę fakt, że w ten sposób można zyskać znacznie więcej z transakcji. Jest to niezwykle ważne. Nie płac się bowiem nic pośrednikom. Sprzedaż kampera jest więc najbardziej zyskowna. Niestety, ogłoszenie typu kampera sprzedam są czasochłonne. Trzeba przygotować szczegółowy opis produktów, a także zamieścić odpowiednie zdjęcia. Opis powinien być w 100% wyczerpujący i spełniać wszystkie ważne kryteria. Przede wszystkim jednak powinien być zgodny ze stanem faktycznym. Tylko w ten sposób można szybko pozyskać zainteresowanych. Nie można zapominać także o tym, by umieścić dobre zdjęcia ilustrujące stan pojazdu. Tylko w ten sposób będzie można wiele zdziałać. Klienci bardzo często kupują oczami. Jeśli widza, że kamper jest w dobrym stanie i warto w niego zainwestować, to chętnie to robią. Dobre ogłoszenie to już połowa sukcesu. Jednaj trzeba też pamięć, że dużą niedogodnością przy tego typu transakcjach jest też to, że trzeba poświęcić czas na odbieranie telefonów, pokazywanie kampera potencjalnym kupcom. To bardzo komplikuje nasze plany. Przykładowo, nie możemy umówić się na spotkanie, bo musimy czekać aż ktoś przyjdzie zobaczyć nasz samochód. To duże obciążenie praktycznie pod każdym względem.

A może jednak przez pośrednika…

Nic dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na zakup Kampa przez pośrednika. W ten sposób zyskujemy znacznie więcej czasu. Nie jest tajemnicą, że czas również kosztuje. Jeśli jesteśmy zabiegani, mamy masę swoich obowiązków, to opłata dla pośrednika nie jest aż tak dużym obciążeniem. Tak czy siak uda nam się sprzedać samochód, a być może dealer samochodowy zrobi to jeszcze szybciej. Ludzie mają zaufanie do tego typu punktów. Czasami wolą nawet kupować tylko w takich miejscach. Tam łatwiej jest zareklamować produkt w razie potrzeby. Poza tym, łatwiej jest się też umówić na termin obejrzenia samochodu czy jazdę próbną. Punkty sprzedające samochody są bowiem ogólnodostępne i można się z nimi bardzo łatwo skontaktować. Jak widać nie ma dobrych rozwiązań. To czy wybierzemy ogłoszenia typu kampera sprzedam czy zlecimy to komuś innemu zależy od naszych potrzeb i czasu. Warto jednak rozważyć wszystkie z i przeciw, by podjąć konkretną decyzje.

PODOBNE WPISY
—————————-
http://www.odzyskaj.info/viewtopic.php?pid=108542#p108542
http://www.ekspert.pl/p/Prezent-na-walentynki-132656
http://promujsie.cba.pl/viewtopic.php?f=22&t=3228&p=7747#p7747
http://f.kafeteria.pl/temat/f1/moja-pierwsza-zima-jako-kierowca-p_6395744
http://kobitki.phorum.pl/viewtopic.php?p=35012#35012

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s